تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

طرح جدید فروش ایران خودرو با سود مناسب

طرح جدید فروش ایران خودرو با سود مناسب

به گزارش اخبارخودرو، گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه طرح های متنوع فروش خود، عرضه محصولات این شرکت در طرح جدید فروش فیروزه ای را آغاز می کند.
برای این طرح جدید پیش فروش، ۱۸درصد سود مشارکت، به همراه هدیه و تخفیف خرید محصول ایرانی در نظر گرفته شده است.
در این طرح پیش فروش، به ازای هر ثبت نام، علاوه بر سود مشارکت، “هدیه و تخفیف خرید محصول ایرانی” نیز پرداخت می شود.
در طرح فیروزه ای، هدیه خرید محصول ایرانی برای کلیه محصولات قابل عرضه ایران خودرو پیش بینی شده و هموطنان می توانند با پیش پرداخت ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ یا ۲۵میلیون تومان در این طرح مشارکت کنند. زمان تحویل محصولات نیز از فروردین تا مهرماه سال آینده پیش بینی شده است و هدیه خرید محصول ایرانی، نیز بر اساس میزان پیش پرداخت و زمان تحویل محصول تا سقف ۷۵۰ هزار تومان خواهد بود.
نحوه مشارکت در این طرح بدین شکل است که مشتریان یکی از مضرب های ۵میلیون تومانی را واریز و زمان تحویل یکی از محصولات قابل عرضه را نیز بدون مشخص کردن نوع خودرو تعیین می کنند. در زمان مقرر و پس از صدور دعوتنامه، مشتری می تواند یکی از محصولات ایران خودرو را برای خرید انتخاب یا مشارکت خود در طرح را تمدید کند.
در صورت تصمیم برای خرید، ‌مبلغ پیش پرداخت به اضافه ۱۸درصد سود مشارکت و البته هدیه و تخفیف خرید محصول ایرانی، نیز محاسبه می گردد. پس از آن مشتری با واریز مابه التفاوت وجه باقیمانده، خودروی انتخاب شده خود را تحویل می گیرد.
پیش بینی می شود این طرح با توجه به تامین خواسته های مشتریان در خصوص محصولات مورد نیاز و روش های فروش جذاب، بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گیرد.
طرح فروش فیروزه ای محصولات ایران خودرو تا پایان مهرماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت محصولات ادامه خواهد داشت و هموطنان برای مشارکت در آن صرفا باید به آدرس اینترنتی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

آرمین محسنی نویسنده : آرمین محسنی

آرمین محسنی 217 نوشته در اخبار خودرو دارد.

درباره نویسنده :برچسب ها : ایران خودرو مناسب

طرح جدید فروش ایران خودرو با سود مناسب

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار