تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کشف و خنثی سازی یک طرح بزرگ تروریستی توسط نیروهای امنیتی تونس

کشف و خنثی سازی یک طرح بزرگ تروریستی توسط نیروهای امنیتی تونس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،«سفیان السلیطی»سخنگوی رسمی اداره مبارزه با تروریسم وزارت دادگستری تونس روز شنبه اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور یک طرح بزرگ تروریستی را در جنوب این کشور کشف و خنثی کردند.

به نقل از خبرگزاری رسمی تونس(تاپ) السلیطی گفت: تروریست ها قصد داشتند شمار زیادی از جوانان را جذب و از آن ها در جهت انجام عملیات تروریستی و حمله به مراکز نظامی در جنوب تونس استفاده کنند و گروهی از آنان را نیز به لیبی و دیگر مناطق در خارج از تونس اعزام کنند.


سخنگوی رسمی اداره مبارزه با تروریسم تونس افزود: این عملیات از جمله موفق ترین عملیات اطلاعاتی بود که دستگاه های امنیتی مختلف در آن با هم همکاری کردند و اهمیت بسیار زیادی داشت زیرا تروریست ها قصد داشتند به صورت همزمان با شمار زیادی دیگر، نقاط مختلف را در جنوب تونس هدف قرار دهند .


السلیطی درباره نحوه خنثی سازی این طرح تروریستی گفت: نیروهای امنیتی از حدود 3 ماه پیش تحرکات 22 فرد مشکوک را زیر نظر داشتند و پس از مدت ها کار اطلاعاتی متوجه شدند بیشتر این ها با تروریست ها در داخل لیبی در ارتباطند.


این مقام تونسی همچنین افزود: نیروهای امنیتی پنج نفر از این تروریست ها را بازداشت و دو نفر دیگر را پس از بازداشت ،آزاد کردند اما 15 تن از آن ها به لیبی فرار کرده اند.

انتهای پیام/


برچسب ها : تروریستی نیروهای امنیتی

کشف و خنثی سازی یک طرح بزرگ تروریستی توسط نیروهای امنیتی تونس

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار