تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اسپیکر گارمین؛ دستیار هوشند داخل خودرو

اسپیکر گارمین؛ دستیار هوشند داخل خودرو

کمپانی آمازون و گارمین (Garmin) طی یک همکاری، اخیرا موفق به معرفی یک دستگاه جدید با استفاده از دستیار صوتی هوشمند الکسا برای خودروها شده‌اند. «گارمین اسپیک» (Garmin Speak) یک دستگاه با ظاهری مشابه اکو دات شرکت آمازون است که درون داشبورد خودرو قرار می‌گیرد و قادر است توانایی‌هایی الکسا را به سرنشیانان خودرو ارائه دهد. دستیار الکسا که روی این اسپیکر استفاده شده به کمک سیستم پخش ماشین عمل می‌کند. این یعنی با استفاده از گارمین اسپیک و دستیار صوتی الکسا که درون آن به‌کارگرفته شده، سرنشینان می‌توانند به‌ موزیک، کتاب های صوتی، اخبار و وضعیت آب و هوا گوش دهند. برای دستور دادن به این دستگاه هم کافی است از الکسا بخواهید که به گارمین دستور دهد.

ضمنا با استفاده از گارمین اسپیک کاربران می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه آمازون سفارش داده و حتی وسایل هوشمند منزل را هم کنترل کنند. بنابراین اگر فراموش کردید که چراغ‌های منزلتان را خاموش کنید، با استفاده از گارمین اسپیک می‌توانید از درون خودرو این کار را انجام دهید.

این دستگاه پس از اینکه اپلیکیشن آن را نصب کنید، از اینترنت دیتای اسمارت‌فون کاربر جهت انجام وظایفش استفاده می‌کند. این اسپیکر هوشمند 150 دلار قیمت دارد و از امروز قابل سفارش است.

اسپیکر گارمیندستیار هوشمند الکساگارمین اسپیکاخبار تکنولوژیآی‌تی‌ایران Share
برچسب ها : اسپیکر گارمین دستیار هوشند خودرو

اسپیکر گارمین؛ دستیار هوشند داخل خودرو

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار