تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دی‌فرانچسکو: رم می‌تواند کارهای بزرگ انجام دهد

دی‌فرانچسکو: رم می‌تواند کارهای بزرگ انجام دهد

ایسنا: ‌به نقل از میدیاست، رم در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان چلسی بود که این دیدار با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید. این درحالی بود که رم با دو گل از حریف خود عقب بود. دی فرانچسکو به نظر می‌رسد که از تساوی ارزشمند در خانه رم راضی نیست و تیمش را شایسته پیروزی می‌داند.

سرمربی رم در نشست خبری بعد از بازی گفت: در لیگ قهرمانان اروپا و در رقابت‌های سری A سخت در حال‌ جنگیدن هستیم و می‌خواهیم  تایج خوبی به دست آوریم. به توانایی تیم خود ایمان دارم. برابر چلسی بسیار خوب بازی کردیم و باید پیروز می‌شدیم. بیشتر از ۷۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم.

او ادامه‌ داد: اعتماد زیادی به خود داریم و این اعتماد دروغین نیست. اگر با همین سبک بازی برابر حریفان خود ظاهر شویم می‌توانیم دست به کارهای بزرگ بزنیم. ما نشان دادیم که می‌توانیم نتایج خوبی حتی در خانه حریفان بزرگ هم کسب کنیم. در دیدار برابر چلسی شایسته بیشتر از یک امتیاز بودیم. باید سه امتیاز را کسب می‌کردیم. چند اشتباه بد باعث شد از رسیدن به سه امتیاز بازبمانیم.

دی فرانچسکو درباره ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی تیمش گفت‌: ژکو مهاجم باهوشی است و گل‌های خاصی به ثمر می‌رساند. او به خوبی روی مهاجمان حریف فشار می‌آورد و بازیکن تاثیرگذاری برای رم است.


برچسب ها : فرانچسکو تواند کارهای انجام

دی‌فرانچسکو: رم می‌تواند کارهای بزرگ انجام دهد

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار