تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دیوار خال خالی خودتون رو داشته باشید

دیوار خال خالی خودتون رو داشته باشید

اگه دلتون نمیخواد دیوار اتاقتون سفید باشه، این مطلب رو از دست ندید.  یه دیوار سفید رو به سادگی میشه  با خال خال های رنگی رنگی از سادگی درآورد. پس اگه دلتون نمیخواد دیوار اتاقتون سفید باشه، این مطلب رو از دست ندید. خال خالی سازی دیوار خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکر میکنید.چه چیزهایی نیاز داریم ؟ رنگ اکرلیک در رنگ هایی که دوست دارید. ( رنگ سفید رو اضافه تربخرید چون توی ترکیب رنگ ها خیلی استفاده خواهد شد)، ۴ تا سیب زمینی بزرگ که تقریبا هم اندازه باشن و شکلشون هم یکسان باشه ، یه خط کش بزرگ، یکم فوبل ضخیم که به جای پالت و برای ترکیب رنگ ها ازش استفاده کنیم.
قبل از اینکه شروع کنید به رنگ درست کردن، باید تصمیم بگیرید که میخواید از چند رنگ استفاده کنید و چند تا خال خال میخواید داشته باشید. دیواری که در این مطلب میبینید، با ۲۲ تا رنگ نقاشی شده و کلا هم ۵۲۸ تا خال داره. پس از هر رنگ باید ۲۴ تا خال داشته باشه که دیوار خوشگل به نظر برسه و اینجوری نشه که از یه رنگ زیاد باشه و از یکی دیگه کمتر داشته باشه.
از خط کش برای مشخص کردن دقیق جای خال خالی هاتون استفاده کنید.
حالا باید شروع کنید به درست کردن رنگ هایی که دوست دارید. بعد هم سیب زمینی ها رو از وسط نصف کنید و در جاهایی که از قبل علامت زدین خال خال های رنگی بگذارید.
کار خال خالی سازی دیوار به همین سادگی تموم میشه.
دیوار خال خالی دیوار خال خالی منبع:رنگی رنگی
برچسب ها : دیوار خودتون داشته باشید

دیوار خال خالی خودتون رو داشته باشید

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار