تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

می‌خواهم با وریا و رامین رقابت کنم/ شیری: پیکان دنبال رکورد نیست فقط می‌خواهد ببرد

می‌خواهم با وریا و رامین رقابت کنم/ شیری: پیکان دنبال رکورد نیست فقط می‌خواهد ببرد

کد خبر: 1474010/43 زمان: 13:28   1396/08/23 بازدید: 63

می‌خواهم با وریا و رامین رقابت کنم

تیم پیکان فردا یک بازی حساس برابر صنعت نفت آبادان دارد و در صورت پیروزی دست کم می تواند تا روز دوشنبه صدرنشین فوتبال ایران باشد.

به گزارش " ورزش سه" هفت پیروزی پیاپی تیم پیکان را تبدیل به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر کرده است. این تیم در هفته دوازدهم در زمین خودش میزبان صنعت نفت آبادان است و از این بازی سه امتیاز حساس را می خواهد. مهدی شیری مدافع راست تیم پیکان در رابطه با شرایط تیمش قبل از مسابقه فردا گفت:« خداراشکر شرایط تیم خیلی خوب است و به جز سه مصدومی که داریم بقیه آماده بازی هستند و با تمرکز لازم به مصاف نفت آبادان خواهیم رفت.»


او درباره شرایط خودش هم گفت:« من هم آماده هستم و در این روزها تمام توانم را برای تمرینات گذاشته ام. امیدواریم این بازی را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم ضمن اینکه سعی دارم با بازی خوبم بتوانم نظر مربیان تیم ملی را برای حضور در اردوهای بعدی تیم ملی جلب کنم.» شیری درباره بازیکنانی که در پست او در تیم ملی بازی می کنند گفت:« بالاخره بهترین های فوتبال ایران در این پست در تیم ملی هستند ، هم رامین رضاییان و هم وریا غفوری بازیکنان بزرگی هستند اما این موضوع انگیزه م را بیشتر می کند که برای به دست آوردن پیراهن تیم ملی بجنگم.»


مدافع راست پیکان با اشاره به بازی سخت این تیم برابر صنعت نفت گفت:« بازی خیلی سختی است. ما به این نگاه نمی کنیم که هفت بازی را با پیروزی پشت سرگذاشته ایم و دنبال کسب رکورد هم نیستیم. ما بازی به بازی جلو می رویم و در هر بازی دنبال پیروزی هستیم. صنعت نفت تیم قابل احترام و با ثباتی است اما ما نقاط ضعف و قوت این تیم را می شناسیم و برای یک برد دیگر به میدان می رویم.»


برچسب ها : خواهم رامین رقابت پیکان دنبال رکورد خواهد

می‌خواهم با وریا و رامین رقابت کنم/ شیری: پیکان دنبال رکورد نیست فقط می‌خواهد ببرد

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار