تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی در پایان جام شهدا

درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی در پایان جام شهدا

کد خبر: 184752تاریخ انتشار : ۱۹:۱۱:۲۰ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان سومین دوره رقابت های جام شهدا با مامور نیروی انتظامی درگیری پیدا کرد. www.dustaan.com درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی در پایان جام شهدا درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی در پایان جام شهدا

سرمربی تیم فوتبال سایپا به دنبال مجادله ای که با یکی از ماموران نیروی انتظامی داشت با وی درگیر شد و چند بازیکن سایپا هم به حمایت از وی وارد ماجرا شدند.

به گزارش مهر، دیدار فینال سومین دوره رقابت های فوتبال جام شهدا از ساعت ۱۵ امروز سه شنبه بین تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد و در پایان به برتری ۳ بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی انجامید.

در پایان این دیدار علی دایی که از سوی یکی از هواداران مورد توهین قرار گرفته بود به مامور نیروی انتظامی اعلام کرد که شکایتی از وی ندارد و از حقش گذشته است اما این مامور اصرار داشت که با این تماشاگر برخورد شود و وقتی با اصرار علی دایی مواجه شد به او توهین کرد که کار به درگیری لفظی کشید.

پس از این اتفاق مهدی ترابی و چند بازیکن سایپا هم وارد معرکه شدند که درگیری فیزیکی هم با هل دادن همدیگر صورت گرفت و اوضاع آشفته ای را در پایان سومین دوره رقابت های جام شهدا رقم زد.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=184752

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

اخبارروز وبگردی
برچسب ها : درگیری مامور نیروی انتظامی پایان

درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی در پایان جام شهدا

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار