تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

حاکمیت باید در بحث خودرو برقی وارد میدان شود

حاکمیت باید در بحث خودرو برقی وارد میدان شود

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایرنا، «منصور معظمی» عصر امروز (سه شنبه) در نشست تخصصی «آینده صنعت خودرو- خودرو برقی» در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) افزود: در این پیوند باید توجه دولت و حاکمیت و ارائه یارانه ها و مشوق ها باشد تا تحقق این هدف امکانپذیر شود.

به گفته این مسئول، نگاه وزیر صنعت، معدن و تجارت در موضوع خودرو برپایه رضایت مشتری است و اینکه حمایت از خودروسازان باید منطقی باشد.

وی یادآوری کرد: در موضوع خودروهای برقی، پیشنهاد اولیه ای به دولت ارائه شده، اما با بودجه های کنونی دولت به نظر می رسد توان سرمایه گذاری در این بخش وجود ندارد.

معظمی با اشاره به ترافیک و آلودگی شدید در تهران و کلانشهرها و وضعیت سوخت کشور، تصریح کرد: باید در این زمینه کاری سنگین و هدفمند انجام شود و ایدرو در این زمینه در حال انجام مطالعات است.

به گزارش ایرنا، پیشتر کامران سپهری معاون طراحی و توسعه محصول و پلتفرم شرکت ایران خودرو از عرضه نخستین خودروهای برقی و هیبریدی این شرکت روی پلتفرم جدید از سال ۱۴۰۰ خورشیدی (۲۰۲۱ میلادی) خبر داده بود.

همچنین مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مرداد ماه گذشته با بیان اینکه خودروی تیبای برقی در حال آزمایش است، اظهار کرده بود: این خودرو پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز آزمایشات، در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد.

نویسنده : مدیر سایت

مدیر سایت 12429 نوشته در اخبار خودرو دارد.

درباره نویسنده :برچسب ها : حاکمیت خودرو میدان

حاکمیت باید در بحث خودرو برقی وارد میدان شود

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار