تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

عضویت رایگان در مراکز کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی

عضویت رایگان در مراکز کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛هادی یوسف زاده مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام در تمامی مراکز کانون پرورش فکری استان برای کودکان و نوجوانان رایگان می باشد.

وی عنوان کرد: خانواده ها جهت ثبت نام فرزندان خود می توانند روز چهارشنبه 24 آبان سال جاری در ساعت وقت اداری به مراکز کانون در استان مراجعه نمایند.

یوسف زاده با بیان این که به مناسبت هفته ملی کتاب برنامه های مختلفی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی برگزار می گردد، اظهار کرد: برگزاری بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کودک و نوجوان در استان در روزهای 30 آبان تا 2 آذر از جمله این برنامه ها می باشد.

وی با بیان اینکه در هفته فوق تمامی فعالیت های کانون با محوریت کتاب و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان انجام می شود، افزود: معرفی و تجلیل از کودکان ونوجوانان موفق و برتر در زمینه کتابخوانی از دیگر برنامه های کانون پرورش فکری در هفته کتاب می باشد.

یوسف زاده خاطر نشان کرد: برگزاری جشنواره استانی میهمانی از سرزمین کتاب در تبریز، بربرگزاری آیین های جشن کتاب با حضور کودکان و نوجوانان به میزبانی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در استان و برپایی نمایشگاه استانی آثار برگزیده در زمینه طرح کشوری کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه های کارنون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برای هفته کتاب و کتابخوانی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: برنامه های متنوع فرهنگی هنری در ۳۱ مرکز ثابت، سیار و پستی کانون در سراسر استان به مناسبت این هفته برگزار می گردد.

انتهای پیام/ش

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی  به مناسب هفته کتاب  در آذربایجان شرقی
برچسب ها : عضویت رایگان مراکز کانون پرورش آذربایجان

عضویت رایگان در مراکز کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار